BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

VI Nocny Turniej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny

9 sierpnia - już po raz szósty - został zorganizowany Nocny Turniej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny. Zawodnicy z dwunastu drużyn podzieleni na cztery grupy rywalizowali na boisku „Orlik” przy Hali Widowiskowo – Sportowej „Pod Basztami”. Uczestników Turnieju powitał gospodarz gminy, Robert Jaworski, który życzył wszystkim sportowych emocji w duchu fair play.

               Wydarzenie to od lat cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno drużyn, jak i kibiców. I tym razem kompleks sportowy Orlik, do późnych godzin nocnych wypełnił się fanami futbolu.

Najlepszą drużyną okazał się zespół Zio Max, który w meczu finałowym pokonał zespół Swarnica Czarnowąsy 3-0.

Po zakończeniu rozgrywek Burmistrz, Robert Jaworski wręczył zwycięzcom puchary i pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom udziału w turnieju i zapraszamy za rok.

Poniżej wyniki poszczególnych spotkań i nazwiska wyróżnionych zawodników oraz fotorelacja z turnieju.

 

Mecze grupowe

  1. Hot Boys Chęciny – Bak Art. Chęciny     0-0
  2. Polichno – Zio Max                                        1-2
  3. Golden Boys Chęciny – FC Podwórko   6-0
  4. Swarnica Czarnowąsy – Siedlce                               1-0
  5. FC Śruty – Bak Art. Chęciny                       1-2
  6. Ciemna Strefa Korzecko – Zio Max         1-1
  7. Winkiel Squad – FC Podwórko                  0-0
  8. Ciasteczko Team – Siedlce                         2-1
  9. Hot Boys Chęciny – FC Śrut                       3-1
  10. Polichno – Ciemna Strefa Korzecko       2-3
  11. Golden Boys Chęciny – Winkiel Squad4-0
  12. Swornica Czarnowąsy – Ciasteczko Team 2-3

GRUPA A

Zespół

Punkty

Bramki

Miejsce

Hot Boys Chęciny

4

3-1

I

FC Śruty

0

2-5

III

Bak Art Chęciny

3

2-1

II

 

GRUPA B

Zespół

Punkty

Bramki

Miejsce

Polichno

0

3-3

III

Ciemna Strefa Korzecko

4

4-3

I

Zio Max

4

3-2

II

 

GRUPA C

Zespół

Punkty

Bramki

Miejsce

Golden Boys Chęciny

6

10-0

I

Winkiel Squad

1

0-4

II

FC Podwórko

1

0-6

III

 

GRUPA D

Zespół

Punkty

Bramki

Miejsce

Swornica Czarnowąsy

3

3-3

II

Ciasteczko Team

6

5-3

I

Siedlce

0

1-3

III

 

 Mecze ćwierćfinałowe

  1. Hot Boys Chęciny – Winkiel Squad         0-0 (3-2 po rzutach karnych)
  2. Bak Art. Chęciny – Golden Boys Chęciny 1-1 (4-5 po rzutach karnych)
  3. Ciemna Strefa Korzecko – Swornica Czarnowąsy 1-1 (3-4 po rzutach karnych)
  4. Zio Max – Ciasteczko Team                       2-1       

 

Mecze Półfinałowe

Hot Boys Chęciny – Swornica Czarnowąsy 1-2

Golden Boys Chęciny – Zio Max                                 0-1

 

Mecz o miejsce 3

Hot Boys Chęciny – Golden Boys Chęciny 0-2

Mecz finałowy

Swarnica Czarnowasy – Zio Max –0-3

Wyniki końcowe

  1. Miejsce Zio Max
  2. Miejsce Swarnica Czarnowasy
  3. Miejsce Golden Boys Chęciny
  4. Miejsce Hot Boys Chęciny

 

Zawodnicy wyróżnieni:

Strzelec najładniejszej bramki: Adam Ogonowski ( Golden Boys Chęciny)

Najskuteczniejszy strzelec turnieju: Mateusz Chłopek (Golden Boys Chęciny)

Najlepszy Bramkarz: Jakub Stolarczyk (Hot Boys Chęciny)

Najlepszy zawodnik turnieju: Piotr Brzoza (Zio Max)