BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

I Gminny Turniej Szachowy dla Szkół

W dniu 17 czerwca br. w hali widowiskowo-sportowej „Pod Basztami” w Chęcinach odbył się I Gminny Turniej szachowy dla Szkół o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny organizowany przez Gminę Chęciny. W turnieju wzięli udział uczniowie ze wszystkich szkół z terenu Gminy Chęciny.

Wyniki w kategorii klas SP I – III:

M-ce

Nazwisko Imię

Klub

Pkt.  MBch Bch

Wins

1

Stelmaszczyk, Przemysław

SP w Chęcinach

 6.0  21,00  29,00

5

2

Mnoyan, Artur

SP w Chęcinach

5,0  19,50  26,50 

3

3

Nawrot, Maciej

SP w Tokarni

4,5  22,00  31,00 

3

4

Curyl, Aleks

SP w Tokarni

4,5  21,00  29,00 

3

5

Syska, Natalia

SP w Chęcinach

4,5  20,00  27,00 

3

6

Siarek, Wiktoria

SP w Tokarni

4,5  20,00  26,00 

2

7

Wawrzycki, Jakub

SP w Chęcinach

4,5  19,00  25,50 

3

8

Jamorski, Łukasz

SP w Łukowej

4,5  18,00  23,00 

2

9

Łysak, Paweł

SP w Chęcinach

4,5  16,50  29,50 

3

10

Molenda, Karol

SP w Bolminie

4,0  20,50  27,00 

2

11

Wcisło, Karol

SP w Tokarni

4,0  19,00  25,50 

3

12

Dziurzyńska, Julia

SP w Tokarni

 4,0  17,00 23,50 

3

13

Drab, Nataniel

ZSO Wolica

 4,0 16,00  22,50 

2

14

Nowacki, Krystian

ZSO Wolica

4,0  16,00   22,50

3

15

Stelmaszczyk, Julia

SP w Bolminie

 4,0 16,00  22,50 

3

16

Bruszczyński, Wojciech

SP w Chęcinach

3,5 19,50  27,00 

2

17

Chwastek, Amelia

ZSO Wolica

3,5 12,50  20,50 

1

18

Barwinek, Wiktor

SP w Łukowej

 3,0 20,00  26,50 

2

19

Krzeszowski, Damian

SP w Bolminie

3,0  17,50  24,50 

1

20

Krzemińska, Nikola

ZSO Wolica

3,0  17,00  24,00 

1

21

Król, Wiktoria

SP w Chęcinach

 

3,0

17,00  23,50 

1

22

Tekiel, Karol

SP w Łukowej

3,0  16,50  23,00 

1

23

Pękalski, Kamil

SP w Bolminie

3,0  16,50  23,00 

1

24

Dąbrowska, Hanna

SP w Łukowej

3,0  16,00  23,00 

0

25

Laskowska, Małgorzata

ZSO Wolica

3,0   14,50 21,00 

1

26

Kasperek, Faustyna

ZSO Wolica

3,0  13,50   20,50

1

27

Jagiełło, Paweł

SP w Chęcinach

 2,5 18,50  26,00 

1

28

Resztak, Aleksandra

SP w Chęcinach

2,5  16,50  23,50 

1

29

Dudek, Kacper

SP w Łukowej

2,5  16,50  23,00 

1

30

Łebek, Filip

SP w Bolminie

2,5  15,50 

22,00 

0

31

Mróz, Zuzanna

SP w Bolminie

2,5  14,50  20,50 

0

32

Babiarska, Karolina

SP w Chęcinach

 2,0 16,00  22,00 

0

33

Kobiec, Martyna

SP w Łukowej

2,0  15,50  22,00 

0

34

Wrońska, Rozalia

SP w Chęcinach

2,0  13,50  20,00 

1

 

NAJMŁODSZA UCZESTNICZKA TURNIEJU TO ALEKSANDRA RESZTAK z SP Chęciny (2007rok urodzenia)

 

Wyniki w kategorii klas SP IV - VI:

 

M-ce

Nazwisko Imię

Klub

 Pkt. MBch. Bch. 

1

Dewerenda, Jakub

SP w Chęcinach

 5,5  21,00  29,00

2

Myśliwiec, Karolina

SP w Wolicy

5,0  21,50  30,50 

3

Stępień, Gabriel

SP w Bolminie

5,0  21,00  29,50 

4

Cedzyński, Michał

SP w Chęcinach

4,5  21,00  28,00 

5

Babiarski, Wiktor

SP w Starochęcinach

4,0  20,50 

27,50 

6

Syska, Maciej

SP w Chęcinach

4,0  20,00  28,50 

7

Piotrowski, Jakub

SP w Chęcinach

4,0  16,50  22,00 

8

Kubicki, Marek

SP w Chęcinach

 4,0 15,50  21,00 

9

Curyl, Hubert

SP w Tokarni

3,5   18,00  25,00

10

Ziętal, Wojciech

SP w Chęcinach

3,5  17,00  24,00 

11

Szałas, Mateusz

SP w Tokarni

3,0  17,00  22,50 

12

Podsiadło, Wiktor

SP w Bolminie

3,0  17,00  21,50 

13

Malarczyk, Paulina

SP w Tokarni

3,0  16,00  22,00 

14

Piątkowski, Krzysztof

SP w Bolminie

2,0  14,50  19,00 

15

Jakubczyk, Błażej

SP w Bolminie

1,5  16,50  21,50 

16

Ciechańska, Wiktoria

SP w Wolicy

0,5  15,00  20,50 

17

Szewczyk, Bartosz

SP w Chęcinach

0,0  12,50  17,50