BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

Zwycięstwo Szkoły Podstawowej z Tokarni w Turnieju zapaśniczym ˝Pierwszy krok zapasniczy˝

1 grudnia w Hali "Pod Basztami" odbył się po raz drugi już Turniej Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny "Pierwszy Krok Zapaśniczy" oraz Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w zapasach.

W zawodach wzięło udział blisko 150 zawodników i zawodniczek reprezentujących szkoły z terenu Gminy i Miasta Chęciny. Burmistrz Gminy i Miasta Chęciny, Robert Jaworski witając wszystkich uczestników pogratulował im pasji i zapału oraz dotychczasowych osiągnięć.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację indywidualną oraz drużynową.

Na koniec turnieju dla wszystkich uczestników wystapił ARCI  Artaszes Barojan. Jego muzyka to połączenie dobrego, rdzennego hip-hopu z melodyjnym reggae.

Nad sprawną przebiegiem turnieju czuwał Zarząd LKS "ZNICZ" Chęciny.

  Kat 20 Kg

  1. Bukowska Hania
  2. Kocia Daria
  3. Polakowski Szymon

 Kat 28 kg

  1. Sciubis Julia
  2. Czwartosz Lena
  3. Król Katarzyna

 Kat 30 kg

  1. Szczesnia Zuzanna
  2. Staniak Anna
  3. Bukowska Patrycja

Magdalena Czechowska

 Kat 32 kg

  1. Pobocha Maria
  2. Stefańska Alicja
  3. Maciejewska Emilia

 Kat 35 kg

  1. Kocia Nadia
  2. Zyła Diana
  3. Sempruch Zofia

 Kat 37 kg

  1. Nikola Doruszewska
  2. Miernik Maria
  3. Rapta Gabriela

 Kat 40 kg

  1. Gibalska Julia
  2. Rosińska Amelia
  3. Baran Anna

Malinowska Natalia

 Kat.46 kg

  1. Maciejewska Laura
  2. Król Wiktoria
  3. Nawrot Klaudia

Kateusz Magdalena

 Kat 49kg

  1. Czwartosz Jagoda
  2. Góźdz amelia
  3. Rybak Aleksandra

 Kat 55 kg

  1. Wilk Roksana
  2. Bierońska Kamila

 Chłopcy:

 Kat 29 kg

1. Szewczyk Jakub

2. Czechowski Maciejewska

3. Miśkiewicz Gabriela

 Kat 30 kg

1. Juckowski Kamil

2. Cecot Oliwier

3. Sperka Dawid

 Kat 32 kg

1. Grajek Aleksander

2. Ściubis Ernest

3. Gabryś Mateusz

 Kat 38 kg

1.Stolarczyk Wiktoria

2. Wawszczyk Mikołaj

3. Frankowicz Patryk

Telesz Dominik

 Kat 39 kg

1. Stójek Kamil

2. Gajda Kacper

3. Biały Jakub

 Kat 40 kg

1. Chabik Szymon

2. Huk Bartłomiej

3. Baran Jakub

Prześlak Marcel

 Kat 43 kg

1. Nawrot Maciej

2. Kopeć Maciej

3. Prześlak Patryk

Baliński Milan

 Kat 45 kg

1. Banach Wojciech

2. Przeździk Dominik

3. Kamiński Marcel

 Kat. 51 kg

1. Staniak Dominik

2. Borek Dominik

3. Galus Kacper

Wawrzoła Aleksander

 Kat 55 kg

1. Kozak Wojciech

2. Karendał Wiktoria

3. Markiewicz Szymon

Gronostaj Bartosz

 Kat.63 kg

1. Wcisło Adam

2. Wcisło Karol

3. Cezary Kaczmarczyk

Cielibała Bartosz

 Kat 67 kg

1. Lis Maciej

2. Wcisło Wojciech

3. Kogut Michał

 

Klasyfikacja Drużynowa

Miejsce

Szkoła

Liczba dzieci

Punkty

I

Tokarnia

18

62

II

Radkowice

13

44

III

Skarżysko Kamienna

9

26

IV

Gnojno

9

24

V

Lukowa

7

22

VI

Siedlce

6

16

VI

Starochęciny

5

16

VII

Skarżysko Kościelne

4

13

VIII

Połaniec

1

3

 

 

72 osoby