BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

Pierwsze wyprawki w ramach projektu „Mała książka – wielki człowiek” trafiły już do rąk małych czytelników!

Na początku października Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Chęcinach przystąpiła do realizacji projektu „Mała książka – Wielki człowiek”, którego organizatorem jest Instytut Książki, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury
i Dziedzictwa Narodowego.

Pierwsze wyprawki w ramach w/w projektu trafiły już do małych czytelników naszej Biblioteki. Dzieci, które w raz
z rodzicami odwiedziły naszą Bibliotekę otrzymały w prezencie książkę pt.: „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika. Alicja, Olivia, Mateusz, Gabrysia, Kajtuś, Magdalenka, Zuzia, Michałek, Maja, Wiktoria, Gabryś i Kuba dołączyli już do grona czytelników naszej Biblioteki.  Bardzo dziękujemy wam, drogie maluchy, za włączenie się we wspólnotę czytelniczą naszej Biblioteki.

Akcja potrwa do 31 grudnia 2018 r. Zapraszamy rodziców, aby wraz z dziećmi z rocznika 2015 odwiedzili Bibliotekę
i dołączyli do grona naszych czytelników. Każdy trzylatek (rocznik 2015), który wraz z rodzicem przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę "Pierwsze wiersze dla..." oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

M-GBP w Chęcinach