BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

TO BYŁ GORĄCY WEEKEND DLA ZAWODNIKÓW LKS ZNICZ CHĘCINY

Zawodnicy naszego klubu po raz kolejny pokazali hart ducha i wolę walki zajmując w miniony weekend bardzo dobre lokaty.

W Krotoszynie podczas Mistrzostw Zrzeszenia LZS w kategorii kadetów, juniorów oraz młodzieżowców do 23 lat,  LKS Znicz reprezentowało trzech zawodników. Bartosz Krzemiński, mieszkaniec miejscowości Łukowa w kategorii wagowej do 46 kg zdobył srebrny medal.

Piąte miejsca zajęli Paweł Prokop i Kamil Kurek, również mieszkańcy gminy Chęciny.. Pierwszy w kategorii wagowej do 76 kg, natomiast drugi w kategorii wagowej do 85 kg. -Obaj przegrali walki o brązowe medale, ale byli bardzo blisko. Trzeba przyznać, że chłopcy robią bardzo duże postępy i mamy nadzieję że na kolejnych zawodach na pewno sięgną po medale-mówi Małgorzata Król, trener Klubu.
W Łodzi podczas turnieju grand prix Łódź- master cup zawodniczki ZNICZA wywalczyły kolejne medale. Brąz jest w posiadaniu Natalii Przeździk i Karoliny Krzysztofek. Dziewczęta pokazały niesamowity charakter i potencjał.
A tuż obok, na matach w Piotrkowie Trybunalskim, walczyły Weronika Skóra w grupie kadetek i Weronika Karyś w grupie juniorek. Obydwie zawodniczki wróciły z zawodów z brązowymi medalami.
Warto zaznaczyć, iż podopieczni LKS ZNICZ CHĘCINY od wielu lat zdobywają wysokie lokaty reprezentując Gminę Chęciny na arenie kraju, jak i poza granicami.
Gorąco gratulujemy osiągniętych sukcesów, a za tych, którym się nie udało  trzymamy kciuki i wierzymy, iż w myśl powiedzenia, że każda porażka prowadzi do zwycięstwa, kolejne zawody będą obfitować w same wygrane.
Monika Piotrowska, zdjęcia: fan page LKS ZNICZ CHĘCINY