BIBLIOTEKA


 
 
 
 
 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

 

 
 

 MUZEALNA IZBA GÓRNICTWA  KRUSZCOWEGO W MIEDZIANCE

 

Nowe zajęcia z Bricks 4 Kidz w ofercie hali "Pod Basztami"

Do oferty zajęć prowadzonych w hali widowiskowo-sportowej "Pod Basztami" dołączyły zajęcia pozalekcyjne dla dzieci z Bricks 4 Kidz. Organizatorem zajęć jest firma 33 BLOCKS Piotr Bęben.

Czym jest Bricks 4 Kidz?

"Bricks 4 Kidz [czyli po prostu Klocki Dla Dzieci] to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci. Zapewniamy wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których uczymy, budujemy i bawimy… za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®. Dodatkowe zajęcia dla dzieci prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów, w oparciu o specjalnie przygotowane dla konkretnej grupy wiekowej programy. Również wykorzystywane zestawy klocków są dopasowane do wieku i możliwości uczestników, co sprzyja rozwijaniu sprawności manualnej, myślenia przestrzennego i organizacji czasu i miejsca pracy. A konieczność współdziałania w grupie rówieśniczej pozwala uczestnikom zajęć rozwijać umiejętności społeczne i komunikacyjne."

źródło i więcej informacji na stronie: http://www.bricks4kidz.com.pl/

Zajęcia są płatne i odbywają się w każdy wtorek w godz.16.30 - 17.30 (I grupa wiekowa) 17.30 - 18.30 (II grupa wiekowa) w sali na parterze hali "Pod Basztami".

Serdecznie zapraszamy.
Zapisy oraz bliższe informacje pod nr. tel. 790 645 506.